Co nowego
Filmy
Lekcje
Media i my
Nasze laboratorium
Pokazy naukowe
Tu i tam
Zespół

O nas
Jesteśmy naukowcami, popularyzatorami i miłośnikami nauki. O nauce staramy się mówić w sposób ciekawy i pasjonujący, a wiedzę odkrywamy razem z odbiorcami.
Specjalizujemy się w przekazie doświadczalnym, gdzie wiedzę zdobywamy wykonując wspólne eksperymenty i doświadczenia. Uważamy, że taka forma jest najbardziej pouczająca i kształcąca. Wyniki wielu eksperymentów zaskakują - my zajmujemy się ich wyjaśnieniem! W przystępny sposób zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych przybliżamy wiedzę z zakresu fizyki i chemii, bezpieczeństwa, zdrowego odżywiania...i wielu innych dziedzin.

DobroMiła
Nauczy Fizyki każdego, kto chce się jej nauczyć, a kto nie chce, tego przekona, żeby chciał. Doktor Labo-Ratorium jest jej ulubionym placem zabaw.

Doktor Labo
Jego pasja do nauki powoduje, że zajmuje się niemal wszystkimi jej dziedzinami na raz. Jego pomysły przekraczają granice ludzkiego poznania i zdrowego rozsądku. Często odkrywa się w nocy.

Rufus
Asystent doktora Labo, dzięki któremu laboratorium nie wymaga częstych remontów. Konstruktor, monter, wynalazca i eksperymentator. Lubi koty i mrożoną herbatę.

Profesor
Dż-Ula
Uwielbia edukować małych i dużych. Laboratorium jest jej drugim domem, który zna "od kuchni". Kolekcjonuje zabawki pozwalające zademonstrować ciekawe zjawiska fizyczne.

Docent
Najbardziej tajemnicza postać w zespole Doktora Labo. W swoich badaniach często pochyla się nad fenomenem postaci docentów w komediach polskich. Podobno był na Plutonie
Co nowego
1 2 3 4 5 ... 8
Świątecznie z Fizyką
Nasze pokazy eksperymentów i doświadczeń odbyły się ostatnio we wrocławskim Kolejkowie. 🚄🚝🚞🚋🚃Eksperymentowaliśmy z dziećmi i samym Mikołajem 🎅🏻

Doktor LABO Koło Fizyczne
💣💡UWAGA! UWAGA! UWAGA!!!🎇💣🎉
Jeśli jesteś uczniem szkoły średniej....a może nawet podstawowej i bardzo lubisz fizykę, koniecznie obserwuj co naukowego i super ciekawego dzieje się na naszym kółku naukowym. 🦠☣️☢️ „Doktor LABO Koło Fizyczne” działa pełną parą! Może kiedyś i Ty odważysz się i zechcesz do nas dołączyć!!!💪💪💪💪💪 Na razie we Wrocławiu, ale za jakiś czas.... :)
https://www.facebook.com/kfdscience/

Z wizytą w Tatrach
W ostatnim czasie, przeprowadzaliśmy nasze pokazy, warsztaty i lekcje w Serbach, Szczawnicy, Grywałdzie i Krośnicy. Przy okazji wizyty w trzech ostatnich mieliśmy okazję pozwiedzać piękne zakątki naszych Tatr. Nasze pokazy odbywały się na zaproszenie bohaterów programu TV „Elektryczni”

Pokazy we Wrocławskiej Szkole
🔮W tym tygodniu odwiedziliśmy jedną ze szkół podstawowych we Wrocławiu. Program Bezpieczniki Taurona to ważny element edukacji o bezpieczeństwie. Mnóstwo eksperymentów i doświadczeń i nauka... jak bezpiecznie korzystać z urządzeń elektrycznych

Naukowo w Tauron Arenie
W ostatni poniedziałek uczestniczyliśmy w II Wielkiej Lekcji Ekologii w Tauron Arenie w Krakowie.
1 2 3 4 5 ... 8
Grudzień 2023
27282930123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567

Promo

Nasi partnerzy

(C) Doktor Labo Group; tel.: (+48) 602 391 274; e-mail: labo@doktorlabo.pl